Kráčíte po chodníku ve Středočeském kraji? Dost možná i díky nám.

Kráčíte po chodníku ve Středočeském kraji? Dost možná i díky nám.


Společnosti holdingu ACCON GROUP se dlouhodobě věnují pomoci městům a obcím v získávání dotací pro jejich rozvoj a realizaci plánovaných projektů. V letoším roce jsme mimo dalších aktivit realizovali přes 20 žádostí do programu SFDI a celkově jsme pomohli získat přes 43 milionů Kč.

Městům a obcím se kterými spolupracujeme jsme v letošním roce získali přes 43 milionů korun na infrastrukturní projekty ze Státního fondu dopravní infrastruktury (SFDI). S mnoha starosty pracujeme dlouhodobě a pomáháme jim realizovat již několikátý projekt v řadě. Jedná se zejména o peníze na opravy a budováních chodníků, cyklostezek a další dopravní stavby.

Štěstí přeje připraveným

Současný systém žádostí znamená, že jednotlivé obce se u projektů předhánějí v kvalitě projektových žádostí. Kdo podá lepší žádost dle požadavků donátora, má úspěch. Díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme projekt nasměrovat tím správným směrem a získat tak pro něj maximální možné bodové ohodnocení. Jelikož každý rok podáváme do Státního fondu dopravní infrastruktury desítky žádostí, umíme spolehlivě odhadnout šance na úspěch v daném roce. Pokud projekt našeho klienta neuspěje, garantujeme mu v ceně původní služby nové podání a případné přepracování žádosti. Naši klienti si zkrátka nekupují jen naši práci, ale také závazek.

Výběr dodavatele

Získání dotace je pouze středním bodem ve stavebním projektu. Špatně připravené podklady, nespolehlivý dodavatel, nebo chybný dotační management mohou být důvodem k mnoha problémům. Našim klientům ve všech těchto bodech pomáháme a nabízíme své služby. Nejsme tu zkrátka jen od toho, abychom zpracovali žádost, jsme pro klienta skutečným realizačním partnerem.

Právě proto nám důveřují například: V Benešově, Opočnici, Prosecké Lhotě, Velkých přílepech, Kožlanech a v desítkách dalších obcí

Chcete zjistit jak bychom mohli pomoci i s rozvojem vaší obce?

Kontaktujte nás!