Školíme krajské úřady a jsme v tom dobří!

Školíme krajské úřady a jsme v tom dobří!


Na hladkém fungování krajského úřadu závisí mnohé od tamních škol, vydávání dokladů, stavebního řízení, až po otázky myslivosti, nebo pohřebnictví. Společnost ACCON human resources management, s.r.o. (AHRM) je spolehlivým dodavatelem vzdělávání v mnoha oblastech veřejné správy. I z toho důvodu si nás kraje často vybírají pro své vzdělávací programy.

Olomoucký kraj

AHRM úspěšně na jaře 2019 zrealizoval zakázku vzdělávání zaměstnanců úřadu Olomouckého kraje v oblasti veřejných zakázek. Tato agenda je pro nedávné změny v zákoně častým problémem a je třeba být připraven na různé nástrahy. V současné době pokračujeme ve vzdělávání zaměstnanců tohoto úřadu v dalších oblastech, jako například stavební zákon, správní právo, přestupkové řízení a další oblasti legislativy.

Moravskoslezský kraj

Zde připravujeme na podzim 2019 realizaci vzdělávacích kurzů zaměřených na personální rozvoj úřadu. Lidské zdroje musí totiž být hlavní devizou nejen u soukromých firem, ale i u státní správy. Dále plánujeme vzdělávat v oblasti mzdového účetnictví a detailní školení na téma zákoníku práce.

 

Ústecký kraj

Úspěšně jsme dokončili další vzdělávací programy pro Ústecký kraj. V loňském roce jsme realizovali vzdělávání v oblasti kyberbezpečnosti pro 500 zaměstnanců krajského úřadu. Nyní jsme dokončili roční ucelený vzdělávací program na rozvoj měkkých dovedností vedoucích úředníků a navazujeme vzděláváním úředníků v oblasti kontrolní činnosti a účetnictví.

Veřejná správa je naše specialita

Chcete i vy rozvíjet svůj úřad? Neváhejte se na nás obrátit, zpracujeme pro vás zdarma analýzu vzdělávacích potřeb a vytvoříme vám nabídku akreditovaných kurzů na míru.

A jaké jsou dnes populární kurzy?

  • Mzdové účetnictví a finanční management
  • Management lidských zdrojů - nábor zaměstnanců, pracovní právo, profesní příprava
  • Top management - školení manažerských dovedností
  • Správní právo, přestupkové řízení
  • ICT kurzy a kyberbezpečnost

Publikováno 26.7.2019